Liiklusmuudatus

Kohtla-Järve 70.aastapäeva tähistamise raames linna territooriumil toimuvad mitmed üritused. Ürituste läbiviimine toob endaga kaasa liikluskorralduse muudatuse. 04.06.2016 alates kella 08.00 kuni kella 22.00 on liikluseks suletud:

  • Kalevi tänava lõik Olevi tänava ja Järveküla tee vahel 
  • L.Koidula tänav
  • Keskallee tänav linnavalitsuse poolt
  • Noorte ja Ravi tänav (osaliselt).

Palume autojuhtidel juhinduda ajutistest liikluskorraldusvahenditest ning järgida võrreldes tavapärasega muudetud eesõigusmärke.

Liikluskorralduse muudatus toob endaga kaasa ka bussireiside ümbersuunamise. 04.06.2016 bussid liinidel nr 15 ja nr 29 liiguvad Vanalinnast Jõhvi poole ja vastupidises suunas mööda Järveküla teed, jättes marsruudile Torujõe tn- Olevi tn- Kalevi tn sõitmata. Palume sõitude planeerimisel arvestada, et eeltoodud tänavatel bussid ei peatu. 

Kohtla-Järve Linnavolikogu sotsiaalkomisjoni koosolekul

16. veebruaril k.a toimunud Kohtla-Järve Linnavolikogu sotsiaalkomisjoni koosolekul arutati töötuse küsimusi Kohtla-Järve linnas. Arutelu algatasid Viru Keemia Grupp personiliosakonna juhatja Tea Allikmäe ja töötukassa Ida-Viru osakonna juhataja Anneki Teelahk. Seoses õlivabrikute konserveerimisega väheneb töökohtade arv kõige rohkem VKG Oilis, kuid ka teistes kontserni kuuluvates ettevõtetes: VKG Kaevandused, VKG Energia, VKG Transport, Viru RMT ja kontserni emaettevõttes.

15. jaanuaril teavitas Viru Keemia Grupp, et liigikaudu 500 inimest kaotab töö. VKG Kaevandused, VKG OIL AS ja OÜ Viru RMT tegid jaanuaris-veebruaris töötukassale kollektiivsed koondamise teated. Töölepingute kollektiivne lõpetamine (kollektiivne koondamine) OÜ Viru RMT ja VKG OIL AS on planeeritud märtsis-aprillis-mais. VKG Kaevandused on planeerinud lepingute lõpetamise ajaks märts-aprill. VKG OIL AS, Viru RMT ja VKG kaevandused koondavad 290 Kohtla-Järve linna elanikku.

Continue Reading

Linnafotod

Seoses Kohtla-Järve 70 aasta juubeli tähistamisega eelseisval suvel käivad juba praegu hoogsalt ettevalmistused meie linnast ning elanikest kõneleva raamatu koostamiseks. Raamatus on erilisel kohal fotod meie aktiivsetest linnaelanikest ning erinevatel linnaüritustel osalejatest. Raamat räägib meie sportlastest, pedagoogidest, vabrikute ja tehaste töötajatest ning sisaldab palju fotosid lastest. Muidugi näete raamatus ka teile tuttavaid tänavaid ja hooneid. 

Selleks, et raamatus esitatav materjal oleks mitmekülgne, kutsun ma teid, meie ettevõtete juhte, linnaelanikke ning fotograafiahuvilisi, üles jagama meiega linnaga seotud fotojäädvustusi. Kui esitatud foto on sobiv avaldamiseks, siis leitakse talle raamatus vääriline koht. Fotojäädvustused palun saata aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 1. veebruariks 2016. 

Riina Ivanova
Kohtla-Järve Linnavolikogu esimees

Veel artikleid...