Veeda koolivaheaeg multimeedialaagris!

Ida-Virumaa noortel 6.-9. klassini on esmaskordselt võimalik veeta koolivaheaeg 20.-22. märtsil multimeedialaagris. Laagris keskendutakse nii pildi-, heli kui videotöötlusele. Õpitakse modelleerimist ning videomontaaži. Kolmepäevase laagri lõpuks valmib videofilm. Tegutseda võib nii individuaalselt kui meeskonnana. Töökeel on vene keel. Multimeedilaager viiakse läbi ka eesti keeles 24.-26. aprillil.

Continue Reading

Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium pakub

Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium pakub võimalust saada põhi- või keskharidust.

Kool osaleb projektis „Täiskasvanute tagasitoomine kooli“, mille eesmärgiks on pakkuda kooli mitte lõpetanud täiskasvanutele sobivaid õppimisvõimalusi.

Projekt pakub tasuta tasanduskursuste võimalust matemaatikas, võõrkeeles ja riigikeeles, kooliõppekava  läbimiseks ning vastava hariduse omandamiseks.

Continue Reading

Põlevkivimuuseumi galeriis Valge Saal toimus Kohtla-Järve parimate lõpetajate pidulik vastuvõtt

Põlevkivimuuseumi galeriis Valge Saal toimus Kohtla-Järve parimate lõpetajate pidulik vastuvõtt. Sellel õppeaastal on linnas 31 medalist, neist 19 kuld- ja 12 hõbemedalisti.

Lõpetajaid õnnitlesid ja soovisid edu Kohtla-Järve linnapea hr Jevgeni Solovjov ning Volikogu esimees pr Riina Ivanova. Ahtme Kunstide Kool rõõmustas kohalolijaid väikese kontserdiga. Õpilastele olid üle antud linna medalid ja lilled.

Kokku lõpetab 2015.a. gümnaasiumi 162 õpilast. 

Kooli laagrid

Sellel aastal Kohtla-Lärve linna koolilaagrites puhkab umbes 440 last. Laagritest võtavad osa algklasside õpilased.

Koolilaagrid töötavad  Tammiku Põhikoolis alates 04.06 kuni 17.06 (laagrijuhataja on Olga Rõbatšenko); Ahtme Gümnaasiumis alates 08.06 kuni 19.06 (laagrijuhataja on Larissa Rogaleva); Maleva Põhikoolis alates 04.06 kuni 17.06 (laagrijuhatajad Eva Adamson ja Jevgenia Kostina); Kesklinna Põhikoolis alates 05.06 kuni 17.06 (laagrijuhataja  Liidia Ljapina) ning Slaavi Põhikoolis 04.06 kuni 17.06 (laagrijuhataja  Tatjana Belorusskaja).

Koolinoorte Loomemajas töötab tantsuringi „Arabesk“ laager. Linnavalitsuse poolt oli koolilaagritele eraldatud rahalised vahendid transpordikulude katteks. Igas koolis on lastele ette valmistatud  huvitav programm. Koolilaagrite avamine toimub 5. juunil Järve linnaosas ja 8. juunil Ahtme linnaosas. Laste vaba aja sisustamisel aitavad kaasa Koolinoorte Loomemaja ja Noortekeskus.

 

Veel artikleid...